Przez las na Krzyż Milenijny

Przez las na Krzyż Milenijny
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Wraz z przyszłą żonką (jeszcze kilkanaście dni) wybraliśmy się w sobotni dzionek na wycieczkę przez las na krzyż milenijny. (26km). Pogoda troszkę nam nie sprzyjała, było tak 30 min słoneczko i pięknie, potem 10 min deszcz i tak cały czas. Mimo braku lustrzanki, jakieś fotki porobiliśmy kalkulatorami.

Na początku wycieczki zaraz przy wejściu do lasu przeżyliśmy lekki szok, z daleka widać było człowieka …

Obrazek

a potem okazało się, że to strach na wróble :D

Uczestnicy wycieczki :D Mateusz i Beata

Obrazek Obrazek

Troszkę :ceglaś: ceglasi nazbieraliśmy na wieczorna pizze :) Było by więcej grzybków gdyby nie co 5 min …. no chodź jużżż :D Kilka fotek z lasu :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Następnie spotkaliśmy ambonę, nie było żadnej kłódki tylko haczyk więc pozwoliliśmy sobie zaglądnąć :D Ciepło tam maja w zimie :D.

Obrazek Obrazek

Wychodząc z lasu widać już było nasz cel wycieczki, czyli Krzyż Milenijny w Niechobrzu. Po wyjściu z lasu znajduję się on może z 1km. Strasznie wiało, więc długo tam nie postaliśmy, a widok na Rzeszów było fajny :P, ale pogoda i brak sprzętu nie pozwoliły nam ując to co widzieliśmy na żywo. Poniżej krzyża około 100m znajduję się, taka duża altanka z grillem, pozwoliliśmy sobie tam strzelić po :beer: i zjeść obiadek :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Wracając do domu wstąpiliśmy na opuszczony teren górniczy.

Obrazek Obrazek Obrazek

Wycieczka jak najbardziej udana, lecz żałuje, że nie przycupnieliśmy na dłużej w lesie za grzybkami, wycieczkę na pewno powtórzymy w lecie przy ładniejszej pogodzie i dobrym sprzęcie :)

Wyświetleń: 1795


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Dodaj komentarz