Mimo suszy coś można znaleźć

Mimo suszy coś można znaleźć
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Po przyjeździe z Beskidu Niskiego mimo informacji o tym, że nie padało i jest straszna susza, korciło mnie, żeby wpaść do lasu i „obadać” temat. Zatem w piątek, zrobiwszy przetwory, koło 16. poszłam w nagrodę na mały spacerek. Przyznam, byłam przyzwyczajona ostatnio, że zawsze coś z lasu przynoszę, a tu na początek kompletnie nic! Nawet grzybków na kartę żadnych nie widziałam. Po pewnym czasie znalazłam jednak pięknego zdrowego eduliska, potem następnego – kompletnie zaczerwionego i coś tam wpadło na kartę. W sobotę w grupie trzech napalonych grzybowo kobit :lol: ponowiłam akcję odkrywania, co w lesie, z mizernym skutkiem – ucieszyły mnie pierwsze podgrzybki brunatne, które bardzo lubię. Fotki z obu dni – w sumie zrobiłam ich 40, a moje minimum to 300.
:pada: się kończy, więc pewnie gdzieś dzisiaj śmignę. A jutro – bankowo!
Jak widać mimo suszy coś można znaleźć. Najbardziej ucieszyły mnie podgrzybki i żagiew łuskowata, rosnąca na mojej ulicy. :lol: Trochę mi się ludzie dziwnie przyglądali, gdy robiłam fotki. :zhm: :papa:

 

Wyświetleń: 1016


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

4 komentarzy

duze reklamowanie sie w tvp a na stronie grzyby tylko bez podpisu nazw, nie okreslone czy jadalne czy trujace, strona rozczarowanie a informacje do du.. jak sie cos pokazuje to trzeba podpisac z nazwy szczegolnie jesli chodzi o grzyby…..

Parafrazując Twoją wypowiedź, tak ostro coś krytykując też wypadałoby się podpisać. 😀 A co do zarzutów: cel stricte edukacyjny ma Atlas i FAG oraz Pytanie do grzyboznawcy. Ja na przykład wiedząc, że moja wiedza mykologiczna nie powala, zwykle nie podpisuję w relacjach swoich fotek, bo to byłby dowód na nieodpowiedzialność. Co do reklamowania strony w tivi nie odpowiem, bo nie oglądam. 😛
Miłego dnia życzę i więcej optymizmu i obiektywizmu
🙂

lllllllllllllll nie wiem nawet czy jesteś kobietą czy mężczyzną a jesteś na 100% nr 1 🙂
Przykro mi że nasz portal , forum nie spełnia Twoich oczekiwać… dlatego polecam Ci inne strony o grzybach które pewnie spełnią Twoje wygórowane wymagania. Ten portal , forum nie jest samotną wyspą na morzu internetu… zawsze możesz trafić tam gdzie Ci się spodoba… czego z całego serca Ci życzę.
Podpisany z imienia i nazwiska
Wiesław Kamiński 🙂 który ani nie wstydzi się że jest mężczyzną ani swojego nazwiska 🙂 Powodzenia…

Dodaj komentarz