Forumowicze informują

Forumowicze informują
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Mazowsze

Wpadam tylko na chwilę, żeby pokazać dzisiejszy zbiór. W końcu wysyp podgrzybka i wciąż nikt poza mną nie zorientował się, że sypie grzybami, więc chodzę sama po przydomowym lesie. Wczoraj zorientowałam się, że w świerkach ruszyły podgrzybki, więc dziś w las i oto efekt

W 1,5 godziny 100 m od domu wstęgami wręcz rosły. Prawie 50% do wyrzucenia, ale duuużo zostało. Suchutkie, jędrniutkie, widoczne z daleka, raj grzybiarza.
Ale roboty!!!… masa. :)

poziomka61


Rymanów Zdrój

Widzę coraz więcej pięknych, jadalnych grzybków, wyraźnie w lasach ruszyło z :borowik: :borowik: :borowik: Gratuluję pięknych zdjęć i udanych zbiorów :ok: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Coś zapiszczało ;) w lasach Rymanowa :eat: :mniam:


Bajka te Wasze zbiory. :shock: Ja się naoglądałam grzybów w TPN, niestety w większości w :pada: i… na targowiskach prawdziwków, więc zaraz po powrocie pognałam do lasu. Ale zanim pognałam – załamałam się z lekka, bo aparat po deszczowych przygodach odmówił współpracy. :placze: Chyba mam na drugie imię Pech, bo widziałam sporo grzybków cudnej urody, jakkolwiek niekoniecznie jadalnych. Ale żeby nie było, jadalnych też sporo a podgrzybków złotawych zatrzęsienie. Zebrałam tylko kilka, bo moja rodzinka fochy strzela na ich widok. Jak zobaczylam pierwszego w tym roku koźlarza czerwonego po prostu serce mi pękło, że nie mam aparatu. Potem znalazłam jeszcze 6 i dwa grabowe, niestety jeden pełen lokatorów. Efekt końcowy godzinnego spaceru.

 

 

Awatar użytkownika

Sysunia


Poznań

Dzisiejsze zestawienie Obrazek
:grzyb2:

Czerwieniejące baaardzo smaczne :ok: , a szyszkowate CzL rzadkie :nie: :mniam: .

:kurka: :kurka: ponad kilogram , ale doczyszczenie to istne we dnie :oops: .

:borowiczki: tylko 50% pozostało , a koźlarz pozostał w lesie.

Modrzaki w :sun: suszą się .

Wyświetleń: 1190


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Dodaj komentarz