Jak poprawić zdjęcia z grzybobrania?

Jak poprawić zdjęcia z grzybobrania?
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Wszystkich grzybiarzy ucieszy zapewne fakt, że dzięki różnym programom do przerabiania zdjęć jesteśmy w stanie poprawić jakościowo nasze zdjęcia z wypraw na grzyby. Obecnie każdy może mieć dostęp do takich programów i z łatwością zmienić każde zdjęcie w dowolny sposób, aby np. pochwalić się przed znajomymi czy opublikować fotki w Internecie. Jest to wielkim ułatwieniem, gdyż sami decydujemy jak ma być przerobione zdjęcie i nie musimy liczyć na fotografa.

Co ciekawe każde zdjęcie amatorskie może być przerobione w niezwykle fachowy sposób. Obecnie takie programy dostępne są już nawet za darmo i każdy chętny z dostępem do Internetu może mieć do nich szybki dostęp. Taki obrót spraw powoduje, że w dzisiejszych czasach zdjęcia amatorskie nie są już zanoszone do fotografa do obróbki, gdyż możemy to wykonać samodzielnie i wygodnie w domu. Programy do przerabiania zdjęć są czasem tak zaawansowane, że nie można poznać cz zdjęć nie przerabiał profesjonalista. Co zapewne ucieszy wielu z Was przedstawimy tutaj jeden z nich.

Jednym z najlepszych i najpopularniejszych jest darmowy i prosty w obsłudze program do obróbki zdjęć Photoscape. W tym programie możesz szybko i łatwo zrobić właściwie wszystko czego zapragniesz: przejrzeć, retuszować, edytować i wydrukować swoje zdjęcia.

Photoscape oferuje nam szereg podstawowych narzędzi do obróbki graficznej. Używając tego dobrego programu możesz przeglądać swoje zdjęcia, edytować je, tworzyć mozaiki i animowane GIF oraz konwertować fotografie na inny wybrany format plików. Dla osób bardziej twórczych i wymagających czegoś więcej Photoscape zapewnia wiele interesujących efektów i filtrów do edycji zdjęć, które przy odpowiednim używaniu mogą dać świetne efekty artystyczne- dzięki czemu nasze zdjęcia będą wyglądały profesjonalnie. Przydatną funkcją Photoscape jest też konwerter plików RAW, pozwalający na pracę z fotografiami cyfrowymi o wysokiej jakości.

Interfejs programu jest bardzo przyjazny użytkownikowi, a wszystkie ikonki są ładnie ułożone w formie okręgu. Podczas edycji fotografii mamy pod ręką wszystkie niezbędne nam narzędzia. Dodatkowo menu programu jest przedstawione w postaci zakładek znanych z przeglądarek internetowych. Wielu użytkowników ucieszy też istotny fakt, że interfejs programu jest po polsku.

Warto też podkreślić, że program działa bardzo szybko. Wszystkie wprowadzane przez nas zmiany nie spowalniają komputera i obróbka jest naprawdę ekspresowa i bezproblemowa.

Źródło: pliki.pl

Wyświetleń: 454


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Dodaj komentarz